https://psychologiemustek.cz/wp-content/uploads/2020/06/foto_Roche-onboarding.jpg

RNDr. et PhDr. et Mgr. Eva Musílková

Tel.: +420 602 655 790

E-mail: emusilkova@gmail.com

Specializace: psychoterapie, závislosti

O mně

Jmenuji se Eva Musílková. Původním vzděláním jsem chemik a biolog. Více jak 15 let jsem strávila v prostředí farmaceutických korporátů. V tomto neskutečně podnětném, dynamickém a pulsujícím prostředí jsem se naučila a pochopila opravdu mnoho, nade všechny odborné znalosti a vědomosti však nejvíce skutečnost, že pokud člověk není v pohodě a srovnán sám se sebou a s ostatními, nemůže žít (a prožívat) pokojný a naplněný život.  Po 13 letech od ukončení vysokoškolského studia jsem se do školy vrátila.

 

Na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsem vystudovala magisterský obor adiktologie (problematika závislostí a návykových nemocí). Následně jsem absolvovala rigorózum z filozofie a psychologie. V průběhu studia jsem zahájila 5ti-letý sebezkušenostní výcvik v psychoanalytické psychoterapii, který letos ukončuji. Proto také pracuji pod odbornou supervizí. Jsem též frekventantkou výcviku v psychoanalytické párové a rodinné terapii. Absolvovala jsem komplexní výcvik v krizové intervenci a v neposlední řadě jsem prošla stovkami hodin zahraničních tréningů zaměřených na problematiku mindfullness & mindset, řešení konfliktů, komunikačních technik a vyjednávání.

 

Vše, čím jsem v životě prošla, mi pomohlo a pomáhá vymýšlet lepší a lepší strategie, „jak to jde dělat lépe a smysluplněji“ a vlastně tak i neustále dotvářet svůj vlastní terapeutický „rukopis“.

Vzdělání

RNDr  – obecná biologie/genetika
PhDr. Filozofie/Psychologie
Mgr. Adiktologie

Výcviky a kurzy

Výcvik v psychoanalytické psychoterapii IAPsA 2016-2020,
Výcvik v psychoanalytické párové a rodinné terapii IPPART (ČSPAP) od 2020
Komplexní výcvik v krizové intervenci 2019
Agilní metody coachingu (SCRUM Master certificate) 2020

Ceník

Individuální terapie

60 min.

850,- Kč

Párová a rodinná terapie

80 min.

1500,- Kč

Konzultace v angličtině

60 min.

1200,- Kč

Částku uhradíte v hotovosti na konci každého sezení, nebo převodem na účet.

Eva Musílková - ZnamyLekar.cz